Naturex

ROLLER UYGULAMASI
Written by Administrator
Tuesday, 12 August 2008 00:17


Silindirik bir tamburun üzerine dizilmiş ince iğnelerden oluşan medikal aletle yapılan bir uygulamadır.

Bu iğneler sorunlu bölgeye uygulandığında ciltte mikro kanallar açarak, vücudun kendini yenileme sürecini başlatır. İğnelerin açtığı kanamaya neden olmayan bu minik kanalları beden yara olarak algılar ve kendi kendine tedavi süreci başlar. Vücut bu bölgeye kolajen, büyüme faktörleri ve diğer yapıtaşı maddelerini yollar. Böylece cilt kendi kendini onarır. Cilt üzerinde değişik endikasyonlara yönelik ürünlerin bu alet ile kombine kullanılarak deriye geçişinin arttırılması sağlanır.

Etkileri Nelerdir?

— Yaşlı ve kuru cildin yenilenmesinde,
— Kan dolaşımının artırılmasında,
— Yeni kollajen oluşumunu uyarılmasında,
— Çizgi ve kırışıklıkların, çatlakların, skarların, sellülitin, lekelerin ve büyük deliklerin azalmasında,
— Ölü hücrelerin kolayca dökülmesinde yardımcı bir uygulamadır.

Nasıl Etki Eder?

İşlem genellikle lokal anestezik krem uygulanması ile yapılabilir. İşlemden sonra ağrı yoktur - Bilinen bir yan etki yoktur. Kalıcı bir deri hasarı oluşturmaz. İstenilen sonuçlar elde edilene kadar tekrarlanabilir.

Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Sağlıklı ciltte kullanılmalıdır. Enfeksiyon, açık yara ya da aktif sivilceli ciltler üzerinde kullanılmamalıdır. Uygulama yapılacak kişinin herhangi bir cilt hastalığı varsa kullanmadan önce mutlaka doktora danışmalıdır. Metal ya da benzeri şeylere alerjisi ve hassasiyeti olanlar bu uygulamayı yaptırmamalıdırlar.

Kampanyalarımız ile ilgili fiyat almak için lütfen tıklayınız.